Start of the season Scooter & BMX Camp

Start of the season Scooter & BMX Camp Po velmi úspěšné sezóně agentury VSA Xtreme v roce 2012 jsme začali řešit co více ještě můžeme udělat pro letní extrémní sporty, jejichž nejlepší sportovce zastupujeme. Myšlenka uspořádání kempu byla na místě.

VSA Xtreme team uskutečnil ojedinělý jarní kemp, jehož cílem bylo předání informací od top čekých sportovců začátečníkům a dát jim maximum do začátku sezóny 2013.

Mezi instruktory byli někteří z předních jezdců VSA Xtreme teamu v podání Petra Macháčka, Ríši Zelinky a Tomáše Lorence na freestyle koloběžkách a Patrik Fafek, Ondra Havlíček a Jakub Skupin na Freestyle BMX. Vše běželo pod dohledem a odborným moderováním Jenyho Valenty, BMX PRO jezdce a jediného českého účastníka závodů X Games.

START OF THE SEASON CAMP 2013 byl během měsíce a půl obsazený. Zúčastnilo se 21 jezdců na SCT a 12 na BMX kolech z celé ČR a SK. Pro náš jedinečný kemp jsme vybrali i jedinečné místo a to Skatepark Pardubice, který jsme na kempový víkend ještě doplnili o mobilní Funbox řadu VSA Xtreme. Ani kolísavé počasí na začátku víkendu kempery a instruktory neodradilo od chuti jezdit a užít si společný čas. Jezdci se ve skupinách rychle s instruktory scelili a po celý víkend panovala ve skateparku i v hotelu výborná atmosféra. Nabitý denní program střídal večerní program v hotelu Kristl, kde po večeři probíhaly riders meetingy.

Prezentaci z večerní přednášky Jakuba Skupina o chráničích na kolo a prevenci proti úrazům si můžete prohlédnou ještě jednou zde.

START OF THE SEASON CAMP 2013 jsme ukončili nedělním závodem pro účastníky kempu a to v disciplínách SCT a BMX vždy v kategoriích experts a masters. Mnozí z kemperů si tak mohli poprvé vyzkoušet pocit závodní atmosféry a účasti  v závodu.

Kemp se povedl nad naše očekávání. Atmosféru zachycují přiložené fotografie.

Oficiální video z kempu, které jsme připravovali a zadali kameramanovi na doporučení se nám bohužel nepodařilo získat. Kameraman nám video nedodal a přestal s námi komunikovat. Velmi se omlouváme všem kemperům. Děláme co se dá, abychom video získali...